Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie. Bukowianie za Rafałem Trzaskowskim

W niedzielę 2 tura wyborów prezydenckich w której zmierzą się obecny prezydent Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Sondaże pokazują raz przewagę jednego, raz drugiego kandydata, jednak różnice są na granicy błędu statystycznego. Polacy, którzy chcą wolnej, równej i tolerancyjnej Polski poprą zapewne Rafała Trzaskowskiego, bowiem mają już dość obrażania, poniżania i dzielenia przez obóz rządzący co niestety przenosi się również na zachowania zwolenników tej partii. Wielu z nas już zdążyło zauważyć akty agresji płynące od zwolenników PiS chociażby w stronę naszych mieszkańców popierających Rafała Trzaskowskiego o czym niedawno pisaliśmy. Do kolejnych aktów z rzucaniem przedmiotami w stronę ludzi włącznie doszło również podczas dzisiejszego porannego spotkania zwolenników R. Trzaskowskiego w Buku.

W niedzielę zdecydujmy, czy wolimy Polskę z powtarzanymi od lat frazesami typu katastrofa smoleńska, uchodźcy, LGBT, 500+, 300+, 13, 14 czy kolejna emerytura za co my wszyscy płacimy, czy wolimy Polskę uśmiechniętą, z szacunkiem, zrozumieniem i tolerancją.

Po wielomiesięcznym pluciu na kontrkandydatów obecnego prezydenta przez Telewizję Polską, wielu jego zwolenników ma pozornie wyrobione zdanie, jednak czy zdają sobie sprawę, że te wszystkie plusy, emerytury i dodatki przekładają się na większe koszty życia i tak naprawdę te wszystkie niby dodatki opłacamy sobie i innym sami?

Dzisiejsze spotkanie zwolenników Rafała Trzaskowskiego w Poznaniu i od 00:30 mamy naszą bukowską reprezentację- brawo!

Tomasz Giełda

Przeczytaj również

Popularne