Panie Tomku, Kosynierze Bukowski co z tym parkingiem?

Temat parkingów jest głośny w ostatnich miesiącach. Tym razem krótki opis parkingu przy ulicy Mury.

W ostatnim numerze Kosyniera, możemy przeczytać relacje z sesji która odbyła się 27 listopada 2020 roku. Przeczytajmy więc co powiedział na sesji radny Tomasz Plewa oraz powtórzył Kosynier:

Zdumienie wywołało pytanie Dudkiewicza: chyba dawno nie był w tym miejscu bo parking działa. Gdy porównacie sobie to zdanie z zapisem w protokole to nie znajdziecie o nim ani słowa. Wiecie dlaczego? Ponieważ radny Plewa prawdy nie powiedział. Parking jeszcze wtedy nie działał, był 27 listopada a oto zdjęcie z 30 listopada:

 

Panie Plewa, to jak, kogo dawno w tym miejscu nie było?
Może jednak warto posłuchać pytania a nie krytykować bez podstaw? Wszak nie ma złych pytań. Są jedynie złe odpowiedzi i niepotrzebne wtrącenia.

W tym wypadku odpowiedź burmistrza była odpowiednia, dowiedzieliśmy się, że „utwardzenie już nastąpiło tłuczniem, w inny sposób nie może być to zrobione ze względu na konieczność wykonania prac archeologicznych”,

Pytanie tylko, w jakim celu Kosynier Bukowski powtarza takie niepotrzebne informację? Kosynierze może należałoby przytoczyć, że radny Plewa potwierdził celowość powstania parkingu przy ulicy Mury oraz, że martwi go wygląd murów przy tym parkingu, zamiast przytaczać zdanie insynuujące że radny Dudkiewicz nie wie co się dzieje w mieście, co jest nieprawdą.

 

Poltern

Przeczytaj również

Popularne