Pijalnia Piwa Fiskaz ma 30 lat!

Kto nie był u Henia w knajpie? Pijalnia Piwa Fiskaz w piątek 7 sierpnia skończyła 30 lat :-). Tak naprawdę historia tego miejsca sięga 19 wieku. Knajpa u Henia to miejsce, gdzie spotyka się kilka pokoleń bukowian, ale też najbardziej koncertowe miejsce w gminie Buk. Na organizowane wydarzenia muzyczne przychodzą tłumy.

Poniżej znajdziecie link z prezentacją tego niesamowitego miejsca, ale przeczytajcie też kilka ciekawostek dotyczących zdjęć z historii baru:
1. Pierwsze zdjęcie przedstawia restauracje Polonia - wejście było od Placu Reszki. Obecny bar to dawna sala taneczna restauracji Polonia, a tu gdzie aktualnie znajduje się bufet, grała orkiestra.
2. Na czwartym zdjęciu, pośrodku stoi i świętuje swój sukces autor i wykonawca w 100% ręcznie zrobionego bufetu (z którego jesteśmy dumni) Autorem był Jan Chrobak śp Góral z krwi i kości.
3. Ósme zdjęcie przedstawia reprezentacje baru w piłce ręcznej.
Nasza drużyna zajęła II miejsce po przegranym meczu z Urzędem Gminy. Większość kibiców była po naszej stronie za co serdecznie dziękujemy, a wszystkich graczy pozdrawiamy i liczymy na rewanż.
Dla niedowiarków - Puchar stoi w barze do dziś. Mecz odbył się w 30 urodziny Rafała, co kibice, drużyna i sam Jubilat godnie uczcili tortem.
4. Kolejne zdjęcie przedstawia właścicieli i torta podarowanego przez klientów na 20 rocznicę prowadzenia baru, która odbyła się w parku Sokoła.

Pijalnia Piwa Fiskaz jest nierozerwalnie związana z Bukiem i mamy nadzieję, że tak będzie zawsze. Całej ekipie tego niesamowotego i klimatycznego miejsca życzymy dużo zdrowia, dalszej werwy i wielu klientów.

OBEJRZYJCIE PREZENTACJĘ TUTAJ.

Redakcja GB.

 

 

Przeczytaj również

Popularne