Zorganizowana grupa przestępcza w Buku

Nikt się tego nie spodziewał. Na terenie Miasta i Gminy Buk funkcjonuje zorganizowana grupa przestępcza. Po półrocznym śledztwie podczas konferencji prasowej na portalu społecznościowym zostały przedstawione materiały dowodowe. Jednak pomimo drobiazgowego śledztwa, zaangażowania wszystkich służb, grupa ma się dobrze i jest nieuchwytna. Oskarżenia są bardzo poważne, grupa dokonała haniebnego czynu poprzez posadzenie kilkunastu drzew nie przekraczających 100cm. 

Śmiech na sali był słyszany w całej okolicy, lecz nie zagłuszył on poirytowania mieszkańców, którzy tym razem murem staneli po tej właściwej stronie. Po raz kolejny ośmieszył sie Pan i wykazał się niebywałym cynizmem. 

Kilka dni temu, Pan Panie Burmistrzu wraz z Panem Plewą i Panią Baturą napluliście w twarz 263 osobom, które podpisały petycje, które wyraziły swoje zdanie, które chcą brać udział w dialogu jak ma wyglądać nasze Miasto i Gmina.  To był haniebny czyn to  jak potraktowaliście te 263 osoby, a posadzenie tych drzew to był czyn, który bedzie symbolem. Minęło już kilka dni, a Wy nadal nie poczuwacie się do zwykłego przepraszam? Nadal stoicie na stanowisku, że to Wy wyznaczanie ramy i miejsce dialogu? Ten dialog, ten głos społeczny jest w tej petycji, jest w tych posadzonych drzewach nad jeziorem w Niepruszewie.  Słuchajcie uważnie, bo daliśmy Wam kredyt zaufania na 5 lat, ale z opcją wcześniejszego rozwiązania umowy!

Jestem przekonana, że wielu mieszkańców czeka na słowa. Przepraszam, dziękuję. Może Pan być dumny z mieszkańców otwartych na dialog, z mieszkańców którym zależy na miejscu gdzie żyją, z tego że zależy im, że patrzą w przyszłość, mają marzenia, chcą je realizować. Te buki, które zasadzili niech będą symbolem społecznej aktywności, symbolem odpowiedzialności za przyszłe pokolenia, głosem rozpaczy i nadziei na zmiany i lepszą przyszłość nas wszystkich.

Panie Burmistrzu, to nie czas odwracania kota ogonem i użalanie się nad swoją osobą i wykorzystywanie w tym celu epidemi, bo to Pana postawa kreuje takie a nie inne zachowania na profilach społecznościowych. Zacytuje tutaj Pana hasło przewodnie "zacznijmy od samego siebie".

Przeczytaj również

Popularne