fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Piłkarze nożni na tarczy w inauguracji rozgrywek wiosennych.

W miniony weekendswoje rozgrywki rozpoczęły drużyny Patrii Buk i NKSu Niepruszewo występujące w klasie okręgowej (6 poziom rozgrywkowy) Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Bardzo ciekawie przed startem zapowiadało się spotkanie pomiędzy Sokołem Pniewy (2 drużyną w tabeli) a NKS Niepruszewo (3 drużyną w tabeli). Do przerwy drużyna z Niepruszewa przegrywa 1:0. Po zmianie stron do 70 minuty pozom był wyrównany, lecz w końcówce to zawodnicy z Pniew wypunktowali słabości NKSu. „Wynik spotkania mówi sam za siebie. Zagraliśmy słabe spotkanie, zabrakło skuteczności i było zbyt wiele błędów indywidualnych. Wyciągamy wnioski i pracujemy jeszcze mocniej, żeby zmazać smak bolesnej porażki w następnym meczu.”

Skład NKS Niepruszewo:

Klóska Maciej, Kujawa Juliusz , Glabus Aleks, Olekszy Krystian ,Kubala Michał (82' Kubiak Mikołaj), Radomski Bartosz, Kubiak Dominik, Majsak Mateusz (78'Bińkowski Łukasz), Dolata Szymon, Przybyła Patryk, Dolecki Mateusz ( 70' Szczudeł Łukasz),

Trener Weber Wiktor, kierownik Błaszczak Marek.

Drugi reprezentant klasy okręgowej Patria Buk udała się do Granowa na mecz z Orłem. Do przerwy kibice w Granowie obejrzeli dwa gole i wynik nadal nie był rozstrzygnięty. Po przerwie to gospodarze trafiają do bramki Patrii i po ostatnim gwizdku to miejscowi cieszyli się ze zwycięstwa.