fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czek na milion.

Jeszcze w 2021 roku burmistrz Paweł Adam odebrał czek na milion złotych w ramach konkursu "Rosnąca odporność". Jak czytamy na buk.gmina.pl: – Teraz, kiedy odebrałem symboliczny czek, zaczniemy prowadzić rozmowy w gminie na jaki cel przeznaczyć pieniądze. Na najbliższych posiedzeniach komisji i sesji będę prosił radnych o propozycję, w tym również ze swej strony będę rekomendował zapewnienie nowego lokalu dla Ośrodka Pomocy Społecznej-powiedzał włodarz gminy.

Na sesji Rady Miasta i Gminy radny MIchał Korbas zaproponował by to mieszkańcy wzieli udział w kosultacjach na jaki cel mają być wydane pieniądze. 

Przypomnijmy iż na forach rozgorzała dyskusja po tym jak Gmina chciała zakupić posiadłość na skrzyżowaniu Dworcowa a Szarych Szeregów, dla siedziby OPSu.

Zachęcamy do wrzucania propozycji w komentarzach na naszym profilu FB, z pewnością nad kilkoma nasi radni się pochylą podszas zbliżającej się komisji Rady MiG. 

Zgodnie z regulaminem konkursu, nagroda może zostać przeznaczona na cel, który dotyczy przeciwdziałania COVID-19, a więc zwalczanie zakażenia, zapobieganie rozprzestrzenianiu się, profilaktyka oraz zwalczanie skutków, w tym społeczno-gospodarczych. Mimo że zakres jest szeroki, wydatkowanie środków musi uwzględniać powyższe kryteria.

Przeczytaj również
Popularne